понеділок, 14 березня 2016 р.

Справа №18

І знову загадки, знову таємниці, що притягують усіх юних детективів до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. 
Сьогодні, у відділі Інтернет-центру відбувалось справжнє полювання на загадковий предмет, що був обраний бібліотекарями для "Справи №18". 
Цього разу це був пластилін. 
Вважаєте, що це дуже звичайний предмет, в якому немає нововведень? Це зовсім не так.  Полювання Інтернет-геніїв  було дуже захоплюючим, адже спершу, працівниками відділу було підготовлено дуже пізнавальну та цікаву презентацію про створення, розвиток та вдосконалення звичайного та таємничого пластиліну. 
Звичайно, ми звикли до пластиліну у паперовій коробочці для школи, та для втілення маленьких ідей своєї дитячої фантазії. 
Але зараз… тільки погляньте-но, який існує величезний вибір цього предмету. 


Так, пощастило сучасним дітям.  Скільки кольорів та видів пластиліну.

Великі та маленькі шматочки, у вигляді трубочок та кубиків, з додаванням гелів, пенопласту та ароматів.


Бібліотекарями була підготовлена різноманітна наочність, для того, щоб кожен з юних гостей бібліотеки, що завітав на розслідування, мав можливість створити з представлених видів пластиліну, якусь смішну поробку для себе. Адже завжди приємно, отримати не лише цікаві знання, а й залишити для себе, після гарного розслідування, щось на згадку. 
Головне завдання сучасної бібліотеки навчати, розвивати та дарувати радість - виконано! Але звичайно, це ще не кінець. Маленьких дедуктивних інтелектуалів чекають нові пригоди та нові таємниці.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.