неділя, 26 квітня 2015 р.

Детективи знову у дії!

Сьогодні у відділі Інтернет-послуг відбулося чергове детективне розслідування клубу  "Справа №... або Інтернет-полювання за..."
Для учасників заходу спочатку було презентовано  однойменну виставку-розслідування "Справа №... або Інтернет-полювання за...", яка є своєрідним екскурсом розвідувально-пошукових робіт "оперативних груп" клубу. 


Під час презентації діти  не лише змогли перглянути "Досьє" попередніх справ, але й проаналізували знайдені під час пошуку речі, серед яких: лялька, поштовий лист, фломастери, шоколад, рукавичка. Саме такі назви мали "кодові справи" які юним детективам вже вдалося розплутати!


Ну а безпосередньо сьогодні діти занурилися у світ сучасних напоїв та розкрили справу  "Газована вода".Детективи з'ясували такі важливі питання: 
  • хто і коли винайшов в газовану воду;
  • яку назву мали перші марки газованої води випущені в Америці;
  • яка газована вода є найпопулярнішою в світі;
  • як називалися найперші марки газованої води,  випущеної у колишньому СРСР;
  • що по суті являє собою консервант Е 290.


Дуже пізнавальним став для дітей спільний перегляд телепередачі "Газовані води: міфи і реальність". 
А на завершення усі учасники заходу поділилися на дві групи: перша знайшла в Інтернеті і розповіла інформацію про корисні властивості природних  мінеральних вод, а друга - проаналізувала та прокоментувала негативний вплив солодких газованих вод на організм людини.
Тож із нетерпінням будемо очікувати на нові заплутані справи та цікаві завдання!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.