середа, 1 квітня 2015 р.

"Начитані та щасливі". Випуск 3

Відділ Інтернет-послуг та сектор періодичних видань продовжили сьогодні серію пізнавально-розважальних ігор у форматі гри - проекту "Начитані та щасливі." Місцем зустрічі учасників проекту став сектор періодики.


 Третій випуск проекту мав назву "Мій улюблений журнал". Учасникам було запропоновано такі завдання: 
• назвати найбільшу кількість періодичних видань, які вони знають;
•презентувати улюблений журнал;
•підготувати «Хвилинку відпочинку» із журналу (цікава стаття, завдання, гра, анекдот, кросворд, головоломка, порада, тощо).

 На все це в учасників було 10 хв. 


Кожен з учасників обирав і презентував той журнал, який йому найбільше імпонував. Хлопчикам до душі припали такі періодичні видання: "Рыболовный мир";


 Завзятих геймерів не залишив байдужим  журнал "Игромания".


Дівчатка зупинили свій вибір на таких періодичних виданнях:
"Кот и пес", "Губка Боб", "Хліб і сіль".Навіть бібліотекарі не втрималися і презентували свої улюблені  журнали:
Інна Сергіївна, завідуюча сектором періодичних видань, розповіла дітям, що не уявляє свого життя без журналів "Хліб і сіль" та "Psychologies",


а завідуюча відділом Інтернет-послуг - Ірина Сергіївна  поділилась своїми журнальними уподобаннями та запропонувала дітям ознайомитись  зі своїм вибором! 


Найкращих ораторів було визначено спільним голосуванням. Ними стали - Недоступ Володимир,  Жданович-Пархоменко Ангеліна та Прохоров Костянтин. З кожним днем учасники проекту  стають більш "начитаними та щасливішими" і з нетерпінням очікують нових завдань!!!


Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.