пʼятниця, 3 квітня 2015 р.

"H@ppy- еnd" начитаних та щасливих!

Добігає свого завершення останній день весняних канікул, а разом з ним добігає кінця гра-проект «Начитані та щасливі».Протягом усього тижня читачі Відділу інтернет-послуг відволікалися від моніторів комп’ютерів та «пірнали» у бібліотечний світ книг. Чого тільки не робили відчайдушні учасники проекту: змагалися у клубі веселих та начитаних, знайомилися з періодичними виданнями у секторі періодики, дізнавалися про розмаїття літературних жанрів у секторі абонементу, занурювалися у світ енциклопедій Читального залу 5-9 кл., а наостанок кожен учасник обрав собі улюблену книгу з будь-якого відділу обслуговування та зробив їй яскраву рекламу.


Та давайте усе по-порядку!
Спочатку читачі відгадували літературні ребуси та екранізації художніх творів.


Друге завдання останнього етапу гри можна написати прикладом: улюблений жанр + улюблена книга = начитаний та щасливий читач! 

Тобто, кожен учасник повинен був представити улюблений жанр літератури, а також презентувати письменників та книги цього жанру.І, звичайно, така гра-проект мала позитивні наслідки: завдяки їй розширилося коло читацьких інтересів  дітей. 

До систематичного читання було залучено нечитаючих дітей віком від 12 до 15 років.
Тож бібліотекарям  Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім.Дніпрової Чайки вдалося організувати цікаве, змістовне та корисне дозвілля підлітків під час канікул! 

Вітаємо двох переможців проекту – Недоступа Володимира та Івахненко Олександра!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.