четвер, 8 травня 2014 р.

Веб-гонки: Читачі проти Бібліотекарів

Напередодні великого свята - Дня Перемоги - відділ інтернет-послуг вирішив дізнатися, чи добре знають сьогоднішні старшокласники про трагічну сторінку історії нашого народу, про Велику Вітчизняну війну, провівши "Веб-гонки: читачі проти бібліотекарів".


У команді бібліотекарів був також херсонський письменник Леонід Марченко, а команда читачів складалася з учнів 8-10 класу Школи гуманітарної праці Херсонської обласної ради.
Що переможе: набуті з досвідом знання, чи вміння швидко орієнтуватися в сучасних інформаційних технологіях? І яка команда першою прийде до фінішу, подолавши перепони на шляху до перемоги?

Перешкод (рубрик з запитаннями) було шість, а саме: військова техніка, армія, полководці, культура, люди війни, битви.

 

Відповіді на запитання можна було знайти в інтернеті, користуючись ноутбуками та планшетами.


На гоночній трасі були боліди команд, якими керували запрошені "штурмани" - постійні відвідувачі бібліотеки. З кожною правильною відповіддю боліди наближалися до фінішу.

 А коли команди були зайняті пошуком, вболівальники мали можливість заробити додаткові кілометри для своїх команд, відповідаючи на запитання:
- Название какой форменной одежды состоит из названия морского животного и хвойного дерева?
- Название какого огнестрельного оружия начинается нотой?
- Какое подразделение солдат обозначается тем же словом, что и источник питания постоянного электрического тока?А у вікторині "Впізнай пісню про війну" відзначилися і вболівальники команди бібліотекарів.

 

Команди дійшли до переможного фінішу з гарним настроєм, новими знаннями та з гордістю за своїх предків за здобуту перемогу у Великій Вітчизняній війні.


   Вітаємо з Днем Перемоги! Здоров'я вам і миру!
2 коментарі:

  1. Хто ж все таки переміг штучний інтелект чи досвід та разум?

    ВідповістиВидалити
  2. Команда бібліотекарів, у яких знання набуті з досвідом "рулила" (читачам є в кого вчитися і з кого брати приклад), але команда читачів їм постійно наступала на п`яти. А вже з допомогою вболівальників бали зрівнялися. ПЕРЕМОГУ здобули обидві команди!

    ВідповістиВидалити

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.