понеділок, 26 травня 2014 р.

Випускний у «Кібершколі»

Ось і настав цей день! Напротязі 2013-2014 навчального року учні  3-А та 3-Б класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 ім. О.С. Пушкіна два рази на місяць відвідували бібліотеку в рамках проекту «Кібершколярики».  Три відділи бібліотеки  (відділ обслуговування учнів 1-4 класів, відділ естетичного виховання та відділ інтернет-послуг) робили все, аби діти познайомилися з творчістю дитячих письменників, навчилися малювати та майструвати, а також працювати на комп’ютері та в мережі інтернет.

Багато чого було зроблено за цей рік, і настав час підводити підсумки.
Тому сьогодні наші «кібершколярики» зібралися у повному складі разом зі своїми класними керівниками у відділі обслуговування учнів 1-4 класів.


 І перш ніж розпочати урочисту частину, бібліотекарі вирішили нагадати учням найяскравіші моменти навчання у «Кібершколі», показавши відео «Як це було».


Приємно було згадати цікаві зустрічі у бібліотеці, але попереду на "школяриків" чекають нові враження! 


Яке ж свято без гостей? Хто ж може завітати на свято до дітей?
Першим на випускний прийшов Незнайко, дуже добре знайомий "школярикам", адже на одному з занять вивчали творчість його автора - Миколи Носова.
Та чи добре памятають "кібершколярики" хто з героїв книг про Незнайка чим займався? Наприклад, яка професія була у малюка Кубика? 


А наступним гостнем став хлорпчик, який не охоче навчался, проти завжди був дуже допитливим. Це - Буратіно, який розпровів, що одного разу зазирав у щпарину і побачив, що на нього також дивлятиься! Та він побачив лише око і не зрозімів, хто саме був за дверима. Але учні допомогли йому виявити допитливих тваринок. Та ще й склади з кубиків слова-відповіді.

А ще Буратіно вирішив посадити тут свої монетки, аби з них виросли Грошові дерева.

Та це не залишилося без уваги Лисиці Аліси. Ця хитрюга відразу почуяла, де відбувається свято, й собі вирішила зазирнути. А ж тут гроші на підлозі! Тож Аліса поросила дітей допомогти зібрати усі монетки, аби вона могла віднести їх на справжнє Поле Чудес у Країні дурнів, і вже там закопати як потрібно.А ще до "Кібершколяриків" прийшла поетеса - Надія Звягінцева. Учні вже вивчали її вірші на одному з занять, але тепер Надія Дмитрівна запропонувала школярам самим спробувати себе у ролі поетів. Разом вони склали чудові коротенькі віршики.
Вірші повигадували, час і помалювати! Домовичок з палітрою, який також не залишився осторонь свята, попросив дітей розмалювати його портрет. І ось що вийшло: 
Ось такі творчі у нас "кібершколярики2! 
Та на цьому сюрпризи не закінчилися! Прилетів Карлсон, який відразу запросив дітей до рухливого танцю!

І навііть це ще не все!
Натанцювавшись та насміявшись, діти зустріли нового гостя - дуже серйозну особу, самого Поштара Печкіна! Цікаво, що у нього в сумці?

Якісь бандеролі для учнів 3-А та 3-Б! Та перш ніж їх віддати, Печкін загадв дітям декілька завдань на кмітливість та увагу. 


А вже потім погодився врчити бандеролі. Як виявилося, в них були свідоцтва про закінчення "Кібершколи"! І Печкін визвався особисто вручити їх школярам. 

Веселий поштар з таким запалом вітав "кібершколяриків", що діти були просто у захваті! А хлопчику, який терпляче допомогав Поштару Печкіну, ще й дозволили проїхатися на велосипеді! 


А ще Печкін не забув поздоровити классних керівників 3-А та 3-Б класів та вислшовити їм подяку за співпрацю. Ось на такій веселій ноті і закінчилася урочиста частина випускного. Але яке ж свято без частування? Тому фіналом свята став "солодкий стіл" і веселий мультфільм.
Проект "КІбершколярики" закінчив свою роботу в 2013-2014 навчальному році. Та бібліотека не прощається з учнями 3-А та 3-Б класів мЗОШ №28.
Ми кажемо "До нових зустрічей"! Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.