пʼятниця, 17 квітня 2015 р.

Піонер ери ІТ-технологій

                                           "Зроби крок і дорога з'явиться сама по собі"
                                                                                               Стів Джобс


16 квітня, 40 років тому, Стів Джобс і Стів Возняк у знаменитому гаражі Джобса, зібрали перший комп'ютер Apple І на базі процесора MOS Technology 6502. На відміну від інших аматорських комп'ютерів того часу, які продавалися у вигляді комплектів для збирання, AppleI був зібраний на платі, що містила біля 30 мікросхем, і був готовий для роботи - слід було лише приєднати до нього джерело живлення, клавіатуру і дисплей. Вже через рік, після появи нового комп'ютера, 1 квітня 1976 року в Каліфорнії офіційно з'явилася компанія Apple. 
    Apple, Inc є найдорожчою корпорацією у світі: станом на 10 листопада 2013 вартість її бренду Forbes оцінив у $104,3 млрд. — це майже вдвічі вище, ніж вартість бренду Microsoft ($56,7 млрд.). Капіталізація компанії, станом на червень 2014, становить більше $550 млрд. Кількість працівників компанії — близько 80 тис. Головний офіс знаходиться в Купертіно, Каліфорнія. А  чи знали ви, що :
  • Стів Джобс зростав у прийомній родині механіка та бібліотекаря?
  • Тривалий час він був прибічником культури "Хіппі"?
  • Чому свій бренд Стів Джобс назвав "Apple"?
  • Комп'ютерну анімаційну студію Піксар(англ.PIXAR Animation Studios)— заснував саме Стів Джобс?
  • Продукція Стіва Джобса відрізнялась від продукції інших компаній не лише досконалою  якістю, але й вишуканим дизайном!
Цю та іншу цікаву інформацію дізналися найдопитливіші користувачі Інтернет-центру. 


Приємним сюрпризом для них став спільний перегляд документального фільму про Стіва Джобса, знайомство з книгою В.Айзексона "Стів Джобс" та презентація виставки-портрета "Стів Джобс: сходинки у вічність..."
З упевненістю можемо сказати, що Стів Джобс - це та особистість, яку людство памя'татиме і через століття!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.