середа, 17 липня 2019 р.

"Безпечні стежки в "Павутинні""

Сьогодні у Інтернет-центрі відбулася презентація нової  виставки "Безпечні стежки в "Павутинні"" :)


Світова мережа стала невід'ємною  складовою життя людей у всіх сферах діяльності. Використання мобільних телефонів, комп’ютерів та  планшетів, підключених до мережі Інтернет, значно  розширюють комунікаційні, просторові й часові межі, розкривають нові можливості для спілкування, освіти, праці, відпочинку та творчої самореалізації особистості.


Але поряд із усіма цими перевагами світ Інтернету приховує у собі безліч загроз, про які користувачі навіть не здогадуються.  Всесвітня мережа  наскільки  приваблива - настільки  ж і небезпечна! 
Ось на які ризики  наражаються користувачі  Інтернету: 
  • кібербулінг (одна з форм переслідування дітей і підлітків);
  • небажаний контент;
  • виманювання інформації з метою шахрайства;
  • віруси;
  • кібергрумінг ( входження у довіру до дитини з метою використання її у сексуальних цілях);
  • комп'ютерна залежність та інше.
Саме про усі ці загрози ми поговорили з користувачами бібліотечного Інтернет-центру під час презентації  виставки - застереження "Безпечні стежки в "павутинні"", дали ряд настанов та порадили корисну літературу. Тож сподіваємось, що тепер  вони  блукатимуть у світовій мережі більш обачно!!! А усіх бажаючих запрошуємо до перегляду нашої нової виставки!Срібна Ірина - в.о. завідувача відділом Інтернет- послуг 
Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.