пʼятниця, 14 грудня 2018 р.

Текст для покоління Next

   В ЗОШ №14 відбулось чергове заняття за програмою “Кiбершколярики. Учні 3-А і 3-Б класів були ознайомлені з творчістю сучасної української письменниці Лесі Ворониної. “Суперагент 000”,”Прибулець з Країни нямликів”, ”Таємне Товариство Боягузів”, ”Хлюсь та інші” - захоплюючі твори Лесі Ворониної були представлені нашим кібершколярикам. А працівники Інтернет-центру розповіли про поради Лесі Ворониної дітям, які хочуть стати письменниками, і про основи роботи в комп’ютерній програмі Microsoft Word, у якій можна спробувати написати свій власний літературний твір. 
Діти дізналися, на що здатен текстовий процесор Microsoft Office Word, як форматувати текст (шрифти та ефекти тексту).Також сьогодні діти знайомилися з кіномистецтвом. Яскравим представником цього мистецтва став видатний актор, режисер, сценарист Іван Миколайчук. Але який він був у дитинстві третьокласники мали змогу дізнатися, познайомившись з твором Лесі Ворониної «Білий птах повернувся додому». У оповіданні письменниця описала улюблене свято маленького Іванка – Різдво. Напередодні новорічних та різдвяних свят дітям було дуже доречно дізнатися про традиції святкування їх у різних регіонах України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.