четвер, 7 грудня 2017 р.

«Текст для покоління Next». У світі казок Лесі Ворониної

7 грудня до Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової  Чайки завітали  учні третіх класів ЗНЗ№ 28, які працюють за програмою «Кібершколярики». 


   
Завдяки літературному марафону юні читачі познайомилися  із біографією сучасної української письменниці  Лесі Ворониної, дізналися про  літературні нагороди та «відкрили чарівні двері» в її творчість. 


Крихітне  слоненятко  на ім’я Ґудзик  розповіло, як потрапити із холодної зими в казкове літо, дівчинка Оленка переконала, що манна каша може робити дива, а Хлюсь довів, що світ, в якому живуть люди, незвичайний. Тому  кожен сьогодні обрав собі книгу до смаку.


У відділі естетичного виховання знайомство з творчістю Лесі Ворониної у третьокласників продовжилося.


Вони познайомилися з книгою письменниці, що ввійшла у серію «Життя видатних дітей». Це цікаві історії про людей, які багато в чому змінили наш світ. І серед героїв книги – Іван Миколайчук.


Діти дізналися, що український кіноактор Іван Васильович Миколайчук знявся у фільмі «Тіні забутих предків», який був визнаний одним із 20 найкращих фільмів, створених за всю історію кінематографу. 


Ні для кого не секрет, що діти дуже люблять свята. Тому їх зацікавила історія святкування Різдва на Буковині. Кіберята  уважно слухали, як сім’я Іванка готувалася до Святвечора та святкувала Різдво.У відділі Інтернет послуг  дітлахи  познайомитися з текстовим редактором  Microsoft  Word.  Учні дізналися, що це спеціальна програма для обробки тексту на персональному комп’ютерові. За її допомогою можна створювати, зберігати, редагувати та  форматувати  документи. Також  допитливі кібершколярики  самостійно попрацювали з текстовим редактором – набирали текст, редагували,  змінювали шрифт та колір,  вчилися зберігати свій документ.  До наступної зустрічі в Кібершколі! Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.