неділя, 24 вересня 2017 р.

З посмішкою по життю: емоційна акція до дня народження смайлика

На початку серпня відділ Інтернет-послуг оголосив конкурс малюнків "З посмішкою по життю". Дітям було запропоновано намалювати смайлик - популярний електронний символ, який святкував свій день народження 19 вересня.  На протязі майже двох місяців діти приносили свої роботи, які експонувалися окремою виставкою, а наші читачі мали змогу голосувати за кращі, на їх погляд, творчі роботи. Ось деякі з них:
Цієї неділі - 24 вересня, під час святкування дня народження смайлика, було підведено підсумки цього позитивного конкурсу, та обрано трьох переможців, які і отримали солодкі призи:

1 місце: Атаназевич Валерія
2 місце: Мак Дмитро
3 місце: Шум Олександр


Звичайно ж, нагородженню передували веселі ігри та вікторини за участю головного героя цього дня - Смайлика!

Учасники навіть спробували себе у ролі художників, намагаючись намалювати власних смайликів-хлопчиків та смайликів-дівчаток з заплющеними очима!
Було весело, а посмішка не покидала дитячі обличчя! Та хіба можна відсвяткувати день народження усміхненого символа якось інакше?)Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.