четвер, 14 вересня 2017 р.

Херсон: краплинки історії під краєзнавчою парасолькою

Наближається День міста. Херсон готується до святкування, а в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки вже почались заходи, присвячені цій події. Сьогодні до бібліотеки завітали учні 16 школи.


Відділ Інтернет-послуг приготував для юних херсонців краєзнавчу пізнавальну парасольку «Херсон: краплинки історії».Разом з дітьми ми пригадали в якому році було засноване наше рідне місто, хто з відомих співаків, спортсменів, письменників та художників народився у Херсоні; здійснювали віртуальну прогулянку центральними вулицями міста, та, навіть, переглянули 3D панораму з найвищої точки Херсона - телевізійної вежі «Скіфії».


Kherson TV tower — east
Діти дійшли висновку, що навіть якщо живеш у рідному місті багато років, все одно можна відкрити для себе багато нового та цікавого, адже Херсон дійсно дуже багатий на архітектурні пам’ятки, живописні маршрути для прогулянок та місця веселого та корисного відпочинку.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.