понеділок, 11 грудня 2017 р.

Скайп-зустріч з Олександром Івановичем Зімбою

Сьогодні у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки відбулася скайп-зустріч  з відомим спортсменом, заслуженим тренером України з важкої атлетики, письменником, автором серії книжок «Веселі пригоди Бровка та Мурчика»  -  Олександром Івановичем Зімбою.


         На зустріч з письменником завітали учні  4-х класів ЗНЗ  №45.  


Протягом усієї зустрічі  збирали суперважку штангу, на якій кожен диск означав певний період у житті Олександра Івановича. Школярі дізналися ким мріяв бути письменник у дитинстві, як він навчався, які предмети були улюбленими. Щоб показати свою спортивну майстерність учні зіграли у веселу гру з повітряними кульками.


Розповідаючи про спортивну кар’єру, пан Олександр не тільки розповів про свої досягнення, але й дав цінні поради з приводу розпорядку  дня та харчування юних спортсменів. А майбутні чемпіони показали свої здібності у конкурсі «Боксери».


Щоб задати запитання гостеві нашим маленьким читайликам потрібно було впіймати м’яча.Також всі разом відгадували м’ячі зі спортивних ігор, складали вірші та впізнавали голоси мультиплікаційних героїв. 

Ми бажаємо Олександру Івановичу здоров’я, творчого натхнення та допитливих читачів!Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.