четвер, 22 грудня 2016 р.

Згадати все…

Всі ми пам’ятаємо з дитинства, що у новий рік треба входити залишивши позаду все погане. Попросити вибачення, віддати борги, згадати помилки, щоб мати змогу їх виправити…Помилки які повинні бути виправлені, адже це так важливо у наш нелегкий час. 

Чорно-червоний туман, що спустився на нашу Україну три роки тому залишив по собі смуток, сльози, смерть. Це треба пам’ятати у будь який час року, а особливо у період зими – з листопада, коли небо затягнулося хмарами  та до лютого, коли грянув грім.

Війна не має віку і нікого не залишає осторонь. Тож сьогодні, відділом Інтернет послуг був проведений діалог з хлопцями-читачами про пам'ять, про. війну, про життя. Не дивлячись на свій юний вік кожен уже мав свою власну думку. Трохи дивно було спостерігати як маленькі громадяни емоційно, зовсім по-дорослому говорять про такі речі. Дивно та сумно, але таке життя. 

«Пам’ятаємо. Перемагаємо» «Ніколи знову» ,так хочеться викрикнути ці слова, щоб проникли вони у серце кожного. Веселі новорічні свята настануть не для всіх, тож давайте згадаємо все та кожного хто поклав своє життя на вівтар миру, честі, свободи та гідності.

Меморіальна карта Херсонщини (частина I)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.