середа, 23 листопада 2016 р.

Кібершкола: Інтернет. Література. Да Вінчі.

23 листопада, юні кібершколярики зі шкіл №14 та №28 приймали у себе бібліотекарів Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Зустрічі як завжди пройшли весело та пізнавально. Уроки Кібершколи створені для всебічного розвитку підростаючого покоління тому і являють собою гармонійне поєднання навчання інформаційної грамотності, пізнання літературного світу та розкриття у собі естетичного сприйняття життя навколо.

Інтернет-центром був проведений пізнавальний урок, що дозволив хлопчикам та дівчаткам відкрити для себе «чарівне вікно» у світ комп’ютерів. У нашому житті Інтернет - всесвіт має велике значення, то ж знання про віртуальну реальність є дуже важливими. Молодший відділ, у свою чергу, провів веселу інтерактивну гру «Знайомі незнайомці» та розповів багато цікавого про життя та творчий шлях Олександра  Ільченка. Завжди цікаво дізнатись щось нове про людину, чиї твори та книжки надихають та подобаються і дорослим і малечі. Відділ естетичного виховання провів захоплюючу гру за творчістю відомого українського поета, прозаїка, сценариста – «Переможці серед нас» . Кібершколярики разом із бібліотекарями навіть спробували писати у стилі Леонардо да Вінчі, адже поет дуже полюбляв цю видатну особистість.

Дзвоник продзвенів і чергове заняття Кібершколи підійшло до кінця. Маленькі кіберята залишали класи з величезним багажем знань та вмінь, а бібліотекарі відділів поспішали до книгозбірні з гарним настроєм та бажанням створити для дітлахів нові, ще більш неймовірні уроки – зустрічі.  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.