неділя, 29 грудня 2013 р.

Мистецтво зупиняти час

Чарівник, художник – все це з’єдналось в одній людині. Ім’я цьому неймовірному майстрові – фотограф. Тільки йому під силу зупиняти час, карбуючи кожну мить на фотокартці, вдихаючи в неї вічне життя. Тільки на цьому маленькому клаптикові паперу момент «застигає» і залишається незмінним протягом багатьох років. Вкладаючи весь свій талант і майстерність, фотограф відтворює на папері реальні миті з життя, доповнюючи їх і пристосовуючи до свого світосприйняття.

Фотограф повинен не тільки володіти теоретичною базою, але й мати власний погляд на речі, володіти професійним чуттям і, безперечно, талантом.

Нам надзвичайно пощастило, бо ми знайшли такого митця.


Олександр Михайлович Дзись не тільки класний(!) фотограф, а ще й вчитель за покликанням. Сьогодні він провів практичне заняття з фотографування для команди "3D-мейкерів". Шкода, що "мейкерів" було тільки троє, але плюс в тому, що кожен з них мав змогу повправлятися у майстерності фотографування.


Переглянувши свої знімки, десятикласники отримали не тільки поради від професійного фотографа, але й консультацію про те, як готові знімки склеювати у програмі "Фотошоп" для сферичної панорами.


Дуже дякуємо Олександру Михайловичу за співпрацю, а від команди "3D-мейкерів" вже скоро чекаємо результатів всіх тренінгів та занять.
  

1 коментар:

  1. Ось які молодці наші 3Д-мейкери! Навіть утрьох так добре попрацювали!

    ВідповістиВидалити

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.