понеділок, 30 жовтня 2017 р.

Осінь для геймера: IT-протистояння в Інтернет-центрі

Осіння похмура погода за вікном - це зовсім не привід сумувати. Адже сьогодні у відділі Інтернет-послуг стартували віртуальні бої «Осінь для геймера», які стали вже традиційними під час канікулярного періоду. 


На протязі цього тижня діти будуть змагатися за першість у різноманітних компютерних іграх, щоб вибороти звання кращого геймера.
Перш ніж перейти до протистоянь, учасники дізнались чим відрізняються комп’ютерні ігри від відео ігор, хто створив першу комп’ютерну гру та як вона виглядала, а також розглянули ТОП-п’ятірку кращих ігор за мотивами фільмів та книг.


Перший турнір змагань розпочався з online-версії популярної інтелектуальної гри – шахів та шашок. В цю гру і з людиною непросто змагатись, а уявіть як складно виграти партію у розумного компютера, який з легкістю прораховує усі ходи наперед. Але юні геймери успішно впорались з цим завданням. Завтра на них очікує нове випробування, тож бажаємо успіхів!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.