неділя, 20 грудня 2015 р.

Остання яскрава "Справа" 2015 року

На порозі зима, ми завжди радіємо їй, бо вона приносить одне з найулюбленіших свят – Новий рік.
Вона завжди повертає нас у дитинство. Ми завжди представляємо її білою, блискучою та пухнастою. Але сьогодні, на останньому розслідуванні «Справи №» у 2015 році, юні детективи полювали на невід’ємні елементи новорічних свят. 

І як виявилось, зима насправді, не лише чудова, а й різнокольорова. Якщо не вірите, придивіться до своєї ялинки. Загадкові докази, що були представлені гостям Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, привели наших пошуковців до ялинкових прикрас. 
Які ж вони всі різні. Милі та ніжні на бабусиній ялинці, стильні та яскраві на ялинці у мами, і у кожного з нас є своя найулюбленіша. 
Та завдяки бібліотекарям відділу Інтернет-послуг діти дізналися і про найсучасніші: прикраси у вигляді хот-дога, яєчні, фруктів, овочів. 
У наш час дуже модно робити різні прикраси своїми руками, так званий Хенд-мейд. 
Незвичайної краси прикраси були представлені на сьогоднішньому занятті.  Продивилися діти і відео про створення ялинкових прикрас – шари, Діди Морози, лісові звірі. Практично ювелірна робота. 
Ось так з 1513 року і до наших днів яскравою стрічкою протинається новорічний звичай прикрашати свої оселі красою, що передається у спадок, доповнюючи її чимось своїм. Інтернет-полювання завершено,  справу розкрито, а щоб залишити на згадку частинку останнього розслідування, діти з радістю створили свою власну маленьку прикрасу. 

Веселе мавпеня з паперу, відтепер, буде нагадувати дітям про веселі та пізнавальні заняття від відділу Інтернет-послуг у нашій бібліотеці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.