субота, 20 червня 2015 р.

"Таємниче місто Лева!"

Літо - це саме та пора року, яка надає дітям можливість відпочити від школи, відвідати рідних і близьких, яких давно не бачили, і звичайно ж це час неймовірних подорожей і відкриттів. Хтось, можливо, полюбляє реальні подорожі, але вони передбачають витрату коштів і чималих. А от читачам відділу Інтернет послуг цього літа неймовірно пощастило, адже вони щоп'ятниці вирушають у віртуальний тур "Україна - надзвичайна, Україна - унікальна", і все, що їм необхідно для подорожі - лише завітати вчасно у Херсонську обласну бібліотеку для дітей імені Дніпрової Чайки, прихопивши із собою гарний настрій:)Третя екскурсія перенесла наших читачів у таємниче "місто Лева", або "місто кави й шоколаду", як його дуже часто називають.Місто із неймовірною історією та надзвичайно  великою кількістю історичних пам'яток та різноманітних цікавинок не залишило байдужим жодного з читачів відділу Інтернет послуг.
Тож учасники заходу віртуально помандрували містом, переглянули велику кількість визначних архітектурних пам'яток серед яких : Ратуша, ансамбль площі Ринок, комплекс Успенської церкви, Королівський арсенал, монастир Бернардинів, Палац КорняктаПорохова вежа, Міський арсенал, Собор святого Юра, Домініканський собор, університет ім. І.Я.Франка, Оперний театр та багато інших.З особливим зацікавленням діти сприймали інформацію про "Музей сала", "Львівську пивоварню" та "Майстерню шоколаду", 


про "Таємну аптеку" та "Музей-аптеку", про львівську "Копальню кави" та та музей зброї "Арсенал".
А для особливо допитливих Ірина Сергіївна зробила цікаву підбірку літератури про  "місто Лева":
Під час пошукового завдання діти з'ясували такі питання:

1.Хто такий бариста?
2.Хто із визначних і великих постатей народився у Львові?
3.Як виглядає герб міста?
4."Форум видавців у Львові" - це...?А на завершення  екскурсії діти повідгадували відомі пісні львівських співаків та доповнили асоціативну карту - пазл "Україна - надзвичайна, Україна - Унікальна!"
Ну а майбутня віртуальна подорож одним із унікальних міст України відбудеться наступної п'ятниці (26 червня) об 11.00 годині  у відділі Інтернет послуг. Очікуємо на вас із нетерпінням!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.