вівторок, 24 лютого 2015 р.

Вийшли букви на базар…

   Нарешті саме сьогодні відкрив свої «двері» Віртуальний ЛітПортал: від тих хто пише, тим хто читає.   Цього разу чергове переміщення відбулося до Ізраїлю. Діти мали змогу віртуально поспілкуватися з поетом, автором дитячих книжок, перекладачем, членом Спілки письменників Ізраїлю - Леонідом Сорокою.  Під час зустрічі молодший відділ нашої бібліотеки перетворився на справжній ярмарок, тому що одна з книг автора мала назву «Букви на базарі».


   Наші букви-діти залишили Книжку і теж відправилися ярмаркувати. Саме там Книжка з Твердим знаком їх і знайшли. З цього моменту розпочалися справжнє театралізовані забави, в яких письменник брав активну участь.

   На «головній площі», що разу з’являвся новий продавець, який пропонував певну групу товарів, а деякі букви в цей час намагалися створити назву. Саме це слово і мав відгадати письменник. В результаті були складені слова:

  • Дитинство


  • Школа

  • Хобі
  •  Сім’я  • Творчість   В кожній категорії діти мали змогу задати авторові від 3 до 5 питань за темою.
Насамкінець зустрічі букви потоваришували із Твердим знаком і склали в символічне слово «Объединение». Літери об’єдналися з книгою, а читачі з цікавим письменником. 


   Після скайп-зустрічі в соціальній мережі Facebook з’явився вірш-присвята нашій бібліотеці – подарунок Леоніда Моїсейовича.

ПОСЛЕ ВСТРЕЧИ С ДЕТЬМИ
Нет в мире ничего святей
Чем книги. И согрели вы меня –
Библиотека для детей
Днепровой Чайки имени.

Влюблённый в книгу коллектив –
Талантливый и юный,
Вокруг себя детей сплотив,
Живёт одной коммуной.

И я с сегодняшнего дня
В неё записан тоже.
И это радует меня
И делает моложе.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.