понеділок, 10 листопада 2014 р.

Пригоди Фіксиків на планеті ВІП

Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки цілий рік відзначає своє 90-ліття.

Мы все спешим за чудесами, 
      Но нет чудесней ничего, 
      Чем снова встретится здесь с вами 
      Под крышей дома своего… 


Нашу святкову лайк-вечірку ми вирішили почати саме такими словами «Под крышей дома своего...».  І це не випадково! Справа в тому, що за кількістю проведеного тут часу, та й з багатьох інших причин, бібліотека для багатьох з нас сміливо може претендувати на звання рідного дому.
Сьогодні Херсонська обласна бібліотек@ для дітей імені Дніпрової Чайки - це світ нових можливостей, інформаційний Всесвіт, однією з планет якого є планета ВІП.
І саме на цій планеті  відбулося чергове ювілейне свято бібліотекиюДо речі ВІП - це "Відділ Інтернет-Послуг", а ще й VIP - "дуже важливі персони", якими безперечно є для нас юні читачі, їх мами, татусі, дідусі та бабусі, які завітали на ювілейне свято - лайк-вечірку "Планета ВІП або нові пригоди Фіксиків".


А ще на свято завітали загадкові гості. Хто вони присутні здогадалися зразу, як тільки прочитали, надісланого ними листа:
«Мы очень маленького роста.
Нас и через очки разглядеть непросто.
Есть у нас условный знак,
Нужно пальцы сделать так» 


Це Фіксики!!! Ці непосидючі "помогатори"справили справжній фурор! А від їх яскравих костюмів очі розбігалися.Танцювальний колектив "Фієста" (художній керівник Гореева І.Ю.) Білозерської музичної школи зачарував глядачів своєю майстерністю, полонив композиціями "Фіксики" та "Роботи"Пізніше виявилося, що Фіксики: Мася (Лілія Кригіна), Сімка (Злата Підперигора), Нолик (Маша Степаненко) загубили Папуса.


Користувачі Інтернет-центру як тільки могли допомагали у пошуках, долаючи перешкоди. А це були ігри не з дуже простими завданнями: "Комп`ютер і К", "Повітряне інтернет-асорті", "Бібліотечний лабіринт".
І ось нарешті Мася знайшла Папуса. Він засидівся у відділі бібліотеки, де найбільше техніки, бо там дуже потрібна його допомога.


Папус (Наталя Талько) провів веселі інтелектуальні ігри та організував танцювальний батл. Це було справжнє видовище, яке можна назвати "Танцюють всі"!
Лайк-вечірка не була б такою святковою без учениць Херсонської школи мистецтв №1 Емми Свінціцької, Ніки Маланій, Віоли Васюткіної (викладач В.Д. Герасименко), які продемонстрували свою віртуозну гру на фортепіано та Вікторії Третьякової (викладач Л.В.Руденко), яка своїм веселим запальним співом підняла настрій всім присутнім у залі.Той, хто був під час свята найактивнішим, найкмітливішим та найвеселішим  отримали у подарунок книги, а на всіх гостей чекав солодкий сюрприз.


До зустрічі на планеті ВІП!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.