пʼятниця, 22 серпня 2014 р.

Мандруємо Україною разом

Саме під таким девізом в Інтернет-центрі пройшов захід присвячений Дню Незалежності "Україна - єдина країна".


Ми згадали чудеса України - найкращі місця, які були визначені за результатами загальнонаціональних акцій "7 історико-архітектурних чудес України" (2007) та "7 природних чудес України" (2008).


Ця інформація і фото дійсно захопили всіх присутніх, бо Україна з її ландшафтами має свою неповторну красу: цілинний степ "Асканії Нова", скали Дністровського каньйону, які в де-яких місцях нагадують швейцарський сир, весь у "дірках" від виходів печер і гротів, гранітно-степове Побужжя (це ж так близько!), унікальна мармурова печера, неперевершена краса подільських Товтр, на території яких є шматочок раю - Бакота і озера... Українські озера: дивовижна приваблива сила Світязя та озеро Синевір, краєвиди навколо якого надзвичайно мальовничі та величні.

Легенду про те, як від потоку сліз графської доньки Синь, на місце, де її коханого, простого пастуха Вира, було вбито камінною глибою за наказом підступного графа утворилося озеро Синевір розповів Влад Нашко.


А далі ми всі разом віртуально мандрували мальовничими куточками нашої країни. Кожен бажаючий розповідав, де він бував і які місця найбільше сподобалися.

Так Світлана Станіславівна запропонувала побувати в Ольвії - колись антична грецька колонія, а сьогодні Національний історико-археологічний заповідник.


Ірина Сергіївна розповіла  про Олешківські піски - найбільшу пустелю Європи. 


Оленка та Юрко Страх поділилися своїми враженнями від подорожей у Карпати, Крим (Коктебель), Миколаїв (Мотузковий парк) та Скадовськ.


Марія Олександрівна запропонувала мандрувати рідною Херсонщиною. Тут стільки всього цікавого та незвичайного! Чого тільки вартує йодове озеро на Цюрупинщині, чаплинський Сиваш та херсонські плавні.


Андрій Ткачов побував у багатьох містах України. Але найбільше подобаються - Карпати. Як хороше відчувати цей простір, дихати і не надихатися чистим повітрям, милуватися краєвидами, збирати ягоди.


Кожен розповів про маленьке українське чудо. І з таких чудес складається велике диво - наша Батьківщина. Країна, де варто жити...

Найактивніші учасники заходу отримали подарунки, які якраз актуальні - плакати "Розклад уроків".


День Незалежності можна назвати ще Днем народження країни. Буде доречно написати побажання Україні. 


Свої побажання діти складали у кайстру на святковій виставці.


А про те, що з цього вийшло можна сказати "Без коментарів...".
Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.