четвер, 30 травня 2013 р.

Флеш-журнал від "Кібершколяриків"

22 травня  учні 2-4 класів школи № 13 стали справжніми випусковими редакторами інтернет-журналу «Читаймер: час читати».
  
Під час зустрічі школярики поділились на групи, кожна з яких створювала свою рубрику флеш-журналу «Читаймер». Тут можна прочитати про враження херсонських школярів  від книг Марини Павленко, Едуарда Успенського, Леоніда Марченка, Надії Звягінцевої, Миколи Носова, Корнія Чуковського. 
Сучасні автори можуть дізнатись, чим саме їхні твори сподобалися й запам'яталися маленьким читачам. 
Нагадаємо, що протягом навчального року учасники програми «Кібершколярики» займались в трьох відділах Херсонської обласної бібліотеки для дітей: в інтернет-центрі, відділі мистецтв, відділі обслуговування 1-4 кл. 
Учасники програми ознайомились зі сторінками біографії та творами письменників України, Росії та рідного краю - Херсонщини. Бібліотекарі у кожному з відділів, залучених до програми, пропонували свої підходи до вивчення творчості авторів: наприклад,  знайомлячись із творчістю Івана Андрусяка у молодшому відділі, діти читали «Звірячу абетку», а в Інтернет-центрі створювали ілюстрації до цієї книги в програмі PowerPoint.

Кожен автор може погортати та оцінити результат річної роботи школярів у програмі - флеш-журнал  «Читаймер», який створили учні 2-4 класів школи № 13, звичайно ж із допомогою бібліотекарів:
  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.