четвер, 3 січня 2013 р.

Новорічні іграшки своїми руками!

9 грудня 2012 року відділ Інтернет-послуг у Херсонській обласній бібліотеці для дітей перетворився на справжню майстерню новорічних прикрас!   


Всесвітня мережа дає багато ідей для творчості, й учасники Клубу любителів Інтернет-мандрів, що зібрались у велику веселу компанію, з ентузіазмом взялися до роботи. Замріяний равлик, симпатичне зайченятко, розумниця-сова, сніжинка-підсвічник, техно-годинник із циферблатом-клавішами та інші поробки були виготовлені юними майстрами зі звичайнісіньких CD дисків! У нагоді стали також і ялинкові іграшки, дощик та інші матераіли, що завжди під рукою. Кожна дитяча робота – унікальна.

Взірцем для фантазії клубівців стала окраса відділу – незвичайна ялинка із CD дисків та ліхтариків, виготовлена дбайливими руками бібліотекарів.
Всі саморобні прикраси не тільки зайняли чільне місце у виставці відділу, але й візьмуть участь у конкурсі на найкращу поробку, який триватиме в Інтернет-центрі до 20 січня 2013 року.

Відвідувачі "Інфошколи" зробили своїм рідним не зовсім звичний, проте дуже приємний подарунок – власноруч виготовлену віртуальну новорічну листівку! – і програма Paint якнайкраще допомогла їм у цьому.


Юлія Чернієнко,
бібліотекар відділу Інтернет-послуг

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.