понеділок, 27 жовтня 2014 р.

SOS віруси атакують.

Надворі стало прохолодно і все частіше люди хворіють, причиною цьому є віруси. Як не дивно це звучить, але комп’ютери також "хворіють" від вірусів. Але це не просто віруси – це комп’ютерні віруси - різновиди комп’ютерних програм або шкідливий код, особливість якого є здатність до розмноження. 

Саме цій темі був присвячений урок застереження "SOS віруси атакують" під час заняття Інфошколи,який пройшов 26 жовтня 2014 року в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки.

Комп’ютерні віруси заховують свій код у тілі «здорової програми» і при кожному її запуску вірус активується та безконтрольно поширюється по всьому комп’ютеру.


На сьогоднішній день відомо понад  50 тисяч видів комп’ютерних вірусів. 
Школярі на уроці не тільки познайомились з деякими з них, а й зрозуміли, як вони впливають на комп’ютер.Учасники Інфошколи  дізнались, про те що самі перші віруси Virus 1,2,3 і Elk Cloner створені для ПК Apple ІІ, були написані в 1981 році Річардом Скрентом.


Бібліотекар розповіла основні шляхи зараження вірусами та «симптоми, що супроводжують хворобу» .

                                 
Для людини такі віруси безпечні, а якщо «захворів» комп’ютер, треба викликати комп’ютерного лікаря, такого лікаря користувачі називають антивірус.
Антивірусних програм багато, вони знаходять і знищують віруси.


Вивчивши теорію учасники отримали практичне завдання - відповісти на запитання вікторини, користуючись Всесвітньою мережею Інтернет, з якими швидко та вправно впоралися.

     
                               

Не забувайте піклуватися про свій комп`ютер - встановіть антивірусну програму.

                             

Бажаємо не хворіти вам і вашим комп`ютерам!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.