пʼятниця, 20 листопада 2020 р.

Онлайн-конференція для дітей: "Безпечні стежки в Інтернеті"

Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дітей у річницю ухвалення Конвенції про права дитини. Серед загальних прав дитини, які гарантуються міжнародним та національним законодавством є право на отримання інформації, що відповідає її віку. Тому саме сьогодні працівниками відділу Інтернет-центру  Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки в програмі  Zoom було проведено заняття для учнів 3 класу Херсонської спеціалізованої школи № 30.  Темою заняття було вибрано безпечне отримання інформації  в Інтернеті.


 Діти ознайомились з правилами поведінки в Інтернеті, вивчили які дані можна виставляти в соціальні мережі, а які краще сховати. Юні користувачі навчилися блокувати показ повідомлень з небажаних сайтів, сканувати комп’ютер антивірусною програмою та забезпечувати захистом електронну пошту.


 На останок для дітей було проведено гру-вікторину присвячену комп’ютеру та різним програмам. Школярі познайомилися з історією периферійних пристроїв, платами системного блоку та стандартними програмами Windows.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.