понеділок, 2 листопада 2020 р.

Пори року: Розцвітає все навколо

Хоч за вікном і справжня красуня осінь, мандрували наші маленькі розумашки у країну весни!

Чергове заняття для маленьких пізнайок у студії дитячого розвитку "Бібліомалята" цієї неділі було присвячене порам року, а саме - весні.

Спочатку малеча завітала у відділ для дошкільників та учнів 1-4 класів, де юні читайлики  познайомилися з основними прикметами весни,  відгадуючи цікаві загадки, подивились цікаві книжечки про життя тварин та птахів навесні.

 А потім спробували власноруч намалювати погодні явища на манці. 


Це креативне малювання, яке дуже корисне для сенсорного розвитку маленьких пальчиків, прийшлося діткам до смаку! 

Як і рухлива гра "Дощ-Сонце", бо хто ж не любить стрибати і грати! 

Тому малеча попрямувала до  відділу Інтернет-послуг, де на них чекало корисне "велике прання". 


Граючи, діти згадали для чого люди використовують такий пристрій, як пральна машина, та у що одягаються люди навесні. 

Демонстраційний набір став у нагоді розумничкам, адже згадати і вивчити нові слова одягу та взуття, є гарним приводом поповнити свій словниковий запас. 

Говорили про аксесуари, вчилися складати парасольку з кольорової мозаїки та навіть спробували самостійно зашнурувати кеди. 

Побачити красу нашої природи, дітлахи змогли у медіа-центрі, де власноруч створили квітуче вишневе дерево за допомогою серветок.


За допомогою пальчикового тренажеру допомогли пташкам прилетіти до їх домівок та перевірили свою спостережливість, рахуючи метеликів, які сховалися у весняному лісі, залишивши свою тінь.
Сподіваємося, що маленьким читайликам було цього дня цікаво, весело і по весняному тепло у бібліотеці, бо ми вже залюбки готуємось до наступної зустрічі, у не менш захоплюючу літню подорож.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.