пʼятниця, 5 січня 2018 р.

Покоління NEXT

Початок січня для відділу Інтернет-послуг Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки - це не тільки Новорічні та Різдвяні свята, а ще й і день народження. Цілих 16 років!


Поздоровити «іменинника»  завітав міський табір «Сонечко» та багато інших відвідувачів.  


Звичайно ж, як без спогадів? Згадали, завдяки чому відділ було засновано, переглянули фотографії з попередніх років.
Уявили себе комп’ютерами та пограли у гру «Мережа».Але виявилося, що святкування не буде, тому що роботу нашої  мережі Інтернет заблокували павукоподібні віруси. І щоб все полагодити потрібно було позмагатися у формі квесту.


У кожному відділі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки дітлахи виконували різноманітні завдання, пов’язані з комп’ютерами чи Інтернетом.
Учасники квесту знаходили в мережі Інтернет незвичайні пам’ятники, пов’язані з комп’ютерами, пробували свої сили у музичній пантомімі та дізнавалися незвичайні цікавинки про смайлики.Звичайно були і танці на XBOX і  поздоровлення від дітлахів. А який день народження без солодощів та фейерверків?Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки чекає на Вас!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.