вівторок, 15 серпня 2017 р.

World of warplanes або Повітряні бої для справжніх чоловіків!

Сьогодні запеклі IT-протистояння в Інтернет-центрі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки плавно перемістилися з землі у повітря! Адже наші геймери опановували керування військовими літаками часів Другої Світової війни, вчилися знищувати цілі супротивника, виконували складні віражі у віртуальному просторі "World of warplanes", - і заодно поглибили свої знання про історичні події.

Гра пропонує на вибір понад сто літаків з арсеналів головних повітряних наддержав середини 20 століття: США, СРСР, Німеччини, Японії, Великобританії і Франції.Віртуальним пілотам доступні чотири класи техніки (багатоцільові винищувачі, винищувачі, важкі винищувачі, штурмовики (ударні літаки)).
Учасники ділились на 2 команди. Умовою перемоги було отримати й утримати перевагу або знищити всі літаки супротивника. Кожна ігрова сесія тривала 15 хвилин.Звичайно, повітряні битви визначили нових лідерів, які будуть змагатися за звання кращого геймера у фіналі!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.