неділя, 6 вересня 2015 р.

Вишуканий десерт для вишуканих читачів!

Морозиво... Скільки смаків одразу постає в уяві людини, котра чує це слово! Горіхове, полуничне, ванільне, пломбір, крем-брюле, сорбет, моджо та багато-багато інших .)


А скільки усього видів морозива існує на планеті намагалися з'ясувати сьогодні детективи-солодкоїжки клубу "Справа №... або Інтернет-полювання за..."
Під час літньої тримісячної відпустки наші спецагенти вдало відпочили, але дехто з них просто не міг дарма гаяти час, тож працював "під прикриттям". А сьогодні вони усі зібралися у відділі Інтернет-послуг на довгоочікуване засідання клубного об'єднання "Справа №...". 
Уважно дослідивши докази, переглянувши спеціальне відео та порадившись, детективи-читачі дійшли спільної думки і розкрили  кодову справу- "Морозиво". Під час пошукового завдання діти дізналися про те:


А також ознайомилися з літературою про морозиво:

Сподіваємось, приємний післясмак залишиться з кожним учасником нашого клубу ще надовго, а ми тим часом відшукаємо унікальні інгредієнти наступної "Справи..." :)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.