середа, 26 березня 2014 р.

Інтернет-центр запрошує!

У святковий день відкриття Тижня дитячого читання до ХОБД імені Дніпрової Чайки завітали почесні гості, наші колеги з Києва та Миколаєва.
На екскурсію до Інтернет-центру їх запросив робот Вертер.


Вертер сказав, що потрапив у бібліотеку з першими комп`ютерами. Але забув, коли це було: потрібно почистити пам`ять та зробити дефрагментацію.


 А завідуюча відділом Світлана Станіславівна Хурса розповіла: "Інтернет-центр у ХОБД було створено у 2001 році, завдяки перемозі у конкурсі проектів Посольства США в Україні «Інтернет для читачів публічних бібліотек». Наша бібліотека стала першою серед дитячих бібліотек України, що відкрила для своїх користувачів доступ до Інтернету як безкоштовної бібліотечної послуги"
Робот Вертер зауважив, що діти серед усіх цих «комп`ютерних штучок» почуваються, як риба у воді. А для Аліси Селезньової та Колі Герасимова комп`ютери були – справжньою диковинкою. А ще признався, що Кібершколярики його улюбленці, адже він теж - кібер.


Світлана Станіславівна познайомила гостей з проектами відділу. Це і занняття комп`ютерної грамотності "Інфошкола", і проект "Кібершколярики", який реалізується у партнерстві зі школами, і «Віртуальний ЛітПортал: від тих, хто пише, тим, хто читає». Завдяки цьому проекту користувачі ХОБД мають можливість знайомитися і спілкуватися в режимі скап-зустрічі з дитячими письменниками України та інших країн.
Прект «Віртуальний ЛітПортал: від тих, хто пише, тим, хто читає» найбільше зацікавив гостей, а Вертер зауважив, що скайп - це винахід, який замінює телепортацію.Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.