середа, 15 вересня 2021 р.

Незвичайні книги - поштовх до читання

Сьогодні до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки завітали учні 3-Б класу Херсонської загальноосвітньої школи №32.

У відділі Інтернет-послуг діти стали учасниками практичної гри «Книга незвичайна – книга віртуальна». Віртуально мандруючи минулим дізналися про перші матеріали для виготовлення книжок, познайомилися з винаходом Йоганна Гутенберга та дізналися про внесок церкви у книгодрукування. Потім діти послухали про типи книг сьогодення. Подискутували: Яка книга краща: друкована чи електронна? 

Онлайн  познакомились з такими книжками як:

• Книжка, яка не може чекати;

  • Кулінарна книжка, рецепти якої з’являються після її запікання;

  • Книга, в якій можна малювати;

  • Книга, де сторінки мають смак;

А на останок пограли в літературну гру «Занурення у світ книг», в якій за ілюстраціями відомих дитячих творів діти відгадували їх назви та авторів.У секторі документів іноземними мовами продовжили тему читання. 

Школярі з захопленням переглядали найнезвичайніші книжечки з фонду сектору: книжка-жалюзі, книжка-подушка, книжка-панорама та інші. Потім пограли в літературну вікторину. 
Розкрити деякі таємниці з життя морських мешканців спробували третьокласники у відділі естетичного виховання. 
Спочатку, дружною компанією відправилися на риболовлю за трофеями, де кожна упіймана дітьми рибка розповідала про своїх родичів, що мешкають у далеких водоймах.

Виявилося, що кожен з них має свої особливості: великі розміри, особливі умови для життя, мешкають на різних глибинах. 

Морські експедиції, відеоспостереження, дослідження дають нам уяву про підводний світ та його мешканців. 

А любителі, навіть, можуть відвідати океанаріуми, які є в багатьох країнах світу.

Але поки про все це можна прочитати в книгах та журналах. 

Дивлячись на щасливі обличчя дітей та навіть класного керівника зі шкільним бібліотекарем після проведення цікавих бібліотечних заходів,  маємо надію, що це був  маленький старт для довгої дороги разом із книжкою.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.