четвер, 16 листопада 2017 р.

Мишки Мишкові та розваги веселкові

«Якщо ви вважаєте, що з мишами каші не звариш, то вам просто не щастило на мишей».  

А ось учням 3-го класу загальноосвітньої школи №14, що працюють за програмою «Кібершколярики» на черговій зустрічі дуже пощастило. Адже бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки підготували для них цікавий захід, де вони познайомилися з різними мишками: книжковими, комп’ютерними, іграшковими. Це герої книги сучасної української письменниці Галини Вдовиченко «Мишкові миші». 
Учні дізналися цікаві факти з життя письменниці, її вподобання, захоплення. Розгадавши кросворд, відгадали назву її улюбленої книжки.
А оскільки мишенята з казки письменниці захоплювалися музикою та, навіть, створили рок-групу, то і на кібершколяриків чекала низка цікавих музичних завдань та ігор.

   Ще й встигли весело потанцювати.Мишка Джойстик продемонструвала дітям свій сімейний фотоальбом, де вони дізналися про історію виникнення та розвитку комп’ютерних «гризунів».


 


Чекаємо з нетерпінням наступної зустрічі  з допитливими читайликами!
Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.