неділя, 11 жовтня 2015 р.

Без марок та конвертів

Листи, що написані від руки, у сучасному світі виглядають як привітання з минулого.

От і сьогодні, у дитячій бібліотеці для дітей, відбулася невеличка подорож у минуле. 

Працівники бібліотеки розповіли маленьким гостям про історію пошти. Розпочавши з найдавніших часів і до сучасності, повідали вони різні способи передачі інформації, та різні види звичної нам пошти. Наприклад, про вогонь та дим, якими користувалися стародавні люди, щоб сповіщати про небезпеку. 

Зацікавили дітей малюнки на глиняних дощечках, розшифрувавши їх, вони зрозуміли, яке саме там було повідомлення. 

Ще були історії про бігунів, спеціально навчених людей з відмінною фізичною підготовкою, щоб вони могли швидше доставити лист або депешу в призначене місце. 

Але світ не стоїть на місці. Він розвивається, а разом з ним удосконалюються і способи передачі листів та повідомлень. Морські перевезення, авіапошта, служби доставки. Не оминули і найсучасніші – смс та електронні листи. Взнали діти і про професію листоноши, не така вже вона й легка, як іноді здається. І пошту треба вчасно доставити і листи не переплутати. На своєму досвіді, у формі гри, відчули вони цю відповідальність. Наостанок, згадали і про такий спосіб залишити повідомлення як капсула часу. Щиро та з натхненням, діти розповіли, що саме вони б хотіли передати собі вже дорослому, або наступним поколінням. Здоров’я, щастя, стати знаменитим, щоб наступні покоління винайшли щось нове та незвичайне. Але головним було те, що діти бажали всім миру. 

Пізнання нового, щирість у мріях та радість у танцях – ось що винесли із собою, маленькі гості бібліотеки. 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.