пʼятниця, 25 липня 2014 р.

Сімейне ерудит-шоу в бібліотеці!

Літні канікули - час не тільки для розваг та відпочинку, але й для засвоєння нових знань.
Щопятниці відділ Інтеррнет-послуг Херсонської областної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки запрошує юних читачів пограти з нами в гру, та не звичайну, а інтелектуальну.

Цієї пятниці стартував цикл ерудит-ігр "О, щасливчик!", прийняти участь у яких може кожен охочий. І сьогодні у відділіл Інтернет-послуг завітали чимало бажаючих перевірити свої знання та інтуїцію.


І приходили цілими родинами: з мамами та братиками, і обов'язково з друзями!

Правила гри надзвичайно прості: гравець (або команда) відповідає на питання, кожна правильна відповідь відкриває нове завдання і дає певну кількість балів. У разі помилки гра закінчується, але ж можна спробувати ще наступної п'ятниці!Про всяк випадок кожен учасник мав декілька підказок: допомога залу, "50/50", віртуальний дзвінок, пошук в інтернеті та дзвінок реальному другові. 

Наприклад, Андрій шукав в інтернеті назву столиці Кенії.А мама однієї з учасниць телефонувала татові, щоб дізнатися відповідь на питання про футбол. І тато відповів правильно!


У грі спробували себе всі. Та переможцями цього тижня стали родини Проніних та Анюхіних!

Вони виходять до фінального змагання, яке відбудеться наприкінці серпня.
Та шанс потрапити у фінал є у кожного! Завітайте до відділу Інтрнет-послгу та спробуйте себе в ерудит-грі! 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.