четвер, 15 січня 2015 р.

Камера. Мотор. Зйомка!

Сьогодні учні ЗНЗ № 13 м.Херсона потрапили на ігровий кіносеанс до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, який організували для них працівники Інтернет-центру.


Дивовижний  захід із промовистою назвою «Імперія Кіно» вразив дітей своїм розмахом і насиченістю.
Вони дізналися про історію виникнення і розвитку кіно індустрії, переглянули найперші відеоролики братів  Люм’єр - «Прибуття потягу на вокзал Ла Сьота» та «Вихід робочих із фабрики».


На власні очі побачили велику кількість експонатів колекціонера Торопова Володимира Анатолійовича – відмінника освіти України, вчителя вищої категорії, методиста ЗНЗ №28 м.Херсона,
пограли у пізнавальну вікторину «Камера. Мотор. Зйомка» та навіть потанцювали під   рок-н-рол.Володимир Анатолійович ознайомив учнів із найкращими зразками своїх фото - та відео камер різних часів, створив для дітей справжнє шоу ХІХ століття, виконуючи роль топера під епізоди фільмів про Чарлі Чапліна.


Діти змогли потримати в руках експонати, відчути силу епохи та почерпнули для себе дуже багато корисної і цінної інформації.


Наостанок усі присутні зробили фото на згадку.Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.