понеділок, 26 червня 2017 р.

Літо в бібліотеці – свято щодня!


Ось і сьогодні, 26 червня, у стінах Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки вирував святковий настрій та шалені емоції юних учасників літнього табору «Юнга».  Адже літо – це така пора, коли не потрібно думати про уроки, а хочеться більше часу приділити розвагам. 
В читальній залі під час книжкової регати «Назустріч пригодам» хлопчики та дівчата мандрували Херсонщиною, відповідали на питання вікторини, розгадували ребуси та шаради. А в Херсонському інформаційному центрі "Вікно в Америку для майбутніх лідерів дітлахи пройшли цікавий шлях пізнання Сполучених Штатів. Дізнались про відкриття та винаходи, що подарували світу американці. Навчились орієнтуватися на карті штатів, читати та висловлюватись англійською мовою.Молодший відділ перетворився на справжній стадіон, адже юні гості грали в літературний футбол «Спортивні змагання з дружнього читання». Оскільки футбол був не звичайний, а літературний, то і м’яч був не один, а - 10. Команди по черзі обирали номер м’яча та відповідали на запитання за творами письменників. Кожна правильна відповідь - гол команді суперників.Під час інтерактивної віртуальної прес-мандрівки «Журнальна АБВГДЕйка» діти познайомилися з дитячими журналами сектору періодики, а, складаючи кубики-пазли, впізнавали журнальних героїв.У відділі естетичного виховання учасники табору грали у розважально-пізнавальну гру «Веселкові посиденьки. Хвилинки гарного настрою». Вони побували у ролі композиторів, танцюристів та співаків, а також, граючись, поповнили свої знання з музики.У відділі Інтернет-послуг  малеча стала учасниками ерудит-шоу «Пані енциклопедія». Відповідали на запитання різної складності та заробляли бали.  І хлопчики, і дівчатка вправно справлялися з запитаннями на різна теми.Безліч радісних емоцій у дітей викликав перегляд мультфільму «Кіт у чоботях» у форматі 3D.Дітлахи з користю провели своє дозвілля в бібліотеці.Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.