понеділок, 15 лютого 2016 р.

Справа №16: Жувальна гумка

Як ви гадаєте, а смола дерев смачна? Не знаєте? А от юні слідопити на черговому Інтернет-полюванні з’ясували, що дуже. 

І не дивно, адже саме смола дерев була далеким праобразом одного з найулюбленіших та найпоширеніших продуктів сучасності. 
На сьогоднішній Справі № розкривали таємниці та дізнавалися різновиди кулінарного виробу, який складається з неїстівної еластичної основи. Цього разу це була жувальна гумка. 
Така різна, як на вигляд так і на смак. Дізналися маленькі детективи про історію створення та еволюцію удосконалення цього продукту. Черв’ячки, різнокольорові кульки, продовгуваті та схожі на маленькі подушечки. 


Розповідали і про свої смакові уподобання, про те який незвичайний на вигляд цей продукт вони бачили. 


Також було розглянуто і досить незвичайні жувальні гумки: жуйки для волося та жуйки для схуднення.

Гості клубу не лише відгадували та шукали факти в Інтернеті, а й мали змогу пригоститися смачними жуйками зі смаком полуниці та банану. Найцікавішим фактом для юних детективів стали роботи італійського художника Мауріціо Савіні. Він виділив себе, використовуючи дуже незвичайний матеріал для своїх скульптур: рожева жуйка.  Заплутана, цікава та смачна «Справа № 16» - розкрита!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Шановні читачі блогу Інтернет-центру! Ваш коментар буде опубліковано модератором, - без змін та виправлень :)
За бажанням Ви можете вказати своє ім'я безпосередньо під текстом коментаря, якщо коментуєте в режимі "анонімного" відвідувача.